KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14225299
nr 1422 5299
John Svensson, "Kungstensgatan", Signerad, 1928. Olja på pannå, 36x45, yttermått inklusive ram: 40x49 cm
Utrop:
500 kr
måndag 27 september 2021
kl 20:11:05
27 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm